Brad Schmidt
Consulting Partner

Brad SchmidtBrad je vedoucí pracovník s plynulou japonštinou, kterou nastudoval na místních školách. Založil úspěšné poradenské podnikání v Japonsku.


Brad je konzultantem výrobního systému Lean / Toyota ve výrobě, logstice, finaních a službách od roku 1998 a pracoval v Japonsku, Evropě, Asii, Severní Americe a na Středním východě na implementaci Lean a na změně podnikové kultury v mnoha různých prostředích.

Vede skvělý tým v Japonsku a Austrálii, který může pomoci vytvořit globální strategii pro zlepšení provozu a nasadit ji místně způsobem, který je efektivní a využívá místní silné stránky.

Speciality: Provozní strategie a nastavení programů zlepšování provozu, které staví na silných stránkách firmy.

 

 


Organizování srovnávacích exkurzí zaměřených na Lean a výrobní systém Toyoty v Japonsku a dalších zemích. Japonské srovnávací exkurze jsou profesionální školení jedinečně navržená k podpoře a kultivaci vzájemného porozumění japonským nebo jiným podobným základním hodnotám a štíhlým konceptům v obchodním i kulturním prostředí.

Bradovy exkurze se vyznačují skvělým výběrem společností. Jsou skutečnými příklady vysoce motivovaných organizací, které každodenně praktikují štíhlou filozofii, principy a nástroje k vytváření a udržování nejlepších průmyslových výsledků.