CO JE BENCHMARK

Benchmarking/firemní exkurze je NÁSTROJ STRATEGICKÉHO managementu, který poprvé použila firma Xerox. Jedná se o systematický proces porovnávání a měření produktů, procesů a metod vlastní organizace s těmi, kdo byli uznáni jako vhodní kandidáti pro toto měření. SMYSLEM BENCHMARKINGU je zjištění pozice vlastní společnosti na trhu a její zlepšení na základě srovnání s konkurencí a s důrazem na využití vlastních předností a potlačení nedostatků.

ČÍM MŮŽE OBOHATIT

SROVNÁNÍ firemních strategií. Výměna zkušeností. ISPIRACE a motivace s cílem seznámit se s klíčovými aspekty pro vedení firem procesem změn, prohlídku výroby a kanceláří zaměřenou na pozorování a zpětnou vazbu. Díky benchmarku získáte reálný pohled na aplikaci Lean Metodik přímo v našich partnerských firmách. Zažijete interakci s odborníky. Benchmarky jsou CENNÝM MEZNÍKEM na cestě k Lean. Pomohou srovnat, motivovat, přizpůsobit strategii k dosažení lepších výsledků.

JAK EXKURZE/BENCHMARK PROBÍHÁ?

Jednodenní akce začíná seznámením se s benchmark firmou, její historií, produkty, výrobním systémem, systémem trvalého zlepšování i vizemi do budoucna. Dále odborníci z jednotlivých oddělení PREZENTUJÍ SVÉ ZKUŠENOSTI, poznatky a realizace nejlepších řešení v oblasti Lean Managementu. SDÍLENÍ pokračuje také v průběhu prohlídky výrobního provozu. Závěr je věnován DOTAZŮM, DISKUZI a také zpětné vazbě pro navštívenou firmu, která benchmark nabízí.


KALENDÁŘ BENCHMARKŮ

listopad 2020
TERMÍNNÁZEV KURZUMÍSTOCENA
5. 11.BENCHMARK - AUTONEUMChoceň7 000 Kč bez DPHPřihlásit
Bez uvedeného data
TERMÍNNÁZEV KURZUMÍSTOCENA
Není uvedenoBENCHMARK - BUSCH VÝROBALiberec7 000 Kč bez DPHPřihlásit
Není uvedenoBENCHMARK - FRAENKISCHE CZ - AUTOMATIZACEOkříšky7 000 Kč bez DPHPřihlásit
Není uvedenoBENCHMARK - VITESCO TECHNOLOGIES (dříve Continental)Frenštát pod Radhoštěm7 000 Kč bez DPHPřihlásit
Není uvedenoBENCHMARK - CONTINENTAL AUTOMOTIVE - termín bude upřesněnBrandýs nad Labem7 000 Kč bez DPHPřihlásit
Není uvedenoBENCHMARK - ASSA ABLOYRychnov nad Kněžnou7 000 Kč bez DPHPřihlásit

REFERENCE k sekci BENCHMARK


NAŠE PRODUKTY

Naše produkty jsou TRÉNINKY a KOUČINKY manažerů ke zvýšení jejich výkonnosti a efektivity pomocí experimentů, prozírání, opuštění komfortní zóny. Založeno na vzájemném respektu a partnerství. PRINCIPEM je eliminace plýtvání v procesech a zvyšování výkonnosti mozku, rozvoj jeho kreativity. Naším posláním je řídit a podporovat pozitivní změnu kultury firem.
PORADENSTVÍ & KOUČOVÁNÍ

PORADENSTVÍ & KOUČOVÁNÍ

Při konzultacích formou webinářů a skype mítinků vám možnosti inspirací a řešení poskytneme. Koučinkem samostatně možnosti řešení prozkoumáte. Víme, jak pracovat s křivkou učení jedinečným způsobem.
Více informací
LEAN ACADEMY

LEAN ACADEMY

Naučte se PŘEMÝŠLET štíhle a zlepšete svoji práci. Lean Academy je vícestupňové studium určeno osobám pověřeným implementací a prováděním Lean metod.
Více informací
BENCHMARKY

BENCHMARKY

Benchmarking vám umožní lépe porozumět, co dělá společnosti úspěšnými při zavádění změn. Jste připraveni na benchmark vašeho výkonu?
Více informací
Lean Kongres

Lean Kongres

Lean Kongres pořádán Bauer Lean Consultingem již od roku 2004, je trvale zapsán do kalendářů všech zájemců o zlepšení manažerských procesů v souladu s filozofií neustálého zlepšování.
Více informací
LEAN AUTOMATIZACE

LEAN AUTOMATIZACE

Podporujeme naše partnery při implementaci prvků Průmyslu 4.0. Zejména projektů implementace kolaborativních robotů jako náhrady manuální stereotypní práce.
Více informací
KNIHY

KNIHY

Připravujeme AUTORSKÉ knihy zaměřené na: change management, kaizen, lea/štíhlý management, rozvoj lidských zdrojů, kulturu firmy, management změn, motivaci
Více informací
Základní údaje
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
X