KDO BY SE MĚL ZÚČASTNIT

16. ročník programu Lean Kongresu je speciálně navržen pro Vaši vedoucí roli v průmyslu. Kongres každoročně sdružuje jednatele, obchodní partnery, generální ředitele, manažery, lean specialisty a další profesionály, aby se inspirovali reálnými případy neustálého zlepšování.

PRVNÍ DEN

Ředitelé českých i mezinárodních podniků prezentují své zkušenosti a případové studie týkající se kultury organizace a nejúčinnějších lean nástrojů. Součástí akce je originální večerní program s příležitostmi pro zábavu, sdílení myšlenek a navazování nových obchodních partnerství.

DRUHÝ DEN

V rámci programu druhého dne účastníci navštíví provozy partnerských firem. Nejedná se jenom o exkurze v jejich provozech, avšak zejména o podrobné zjišťování způsobů a úrovně implementace lean metod.


VŠECHNY EVENTY

červen 2024
TERMÍNNÁZEV KURZUMÍSTOCENA
27. 6. - 28. 6.Workshop Problem Solving | Lean AcademyON Semiconductor CR Rožnov pod Radhoštěm14 000 Kč bez DPHPřihlásit
září 2024
TERMÍNNÁZEV KURZUMÍSTOCENA
1. 9. - 31. 12.AI v kostce pro managery | AI ACADEMY /5denní série workshopů/zahájení ADASTRA Praha40 000 Kč bez DPHPřihlásit
Bez uvedeného data
TERMÍNNÁZEV KURZUMÍSTOCENA

REFERENCE KURZŮ, ŠKOLENÍ A PRODUKTŮ V OBLASTI BENCHMARK


ŠKOLENÍ, KURZY & PRODUKTY

Naše produkty jsou jednorázová školení, která pořádají. Jsou cílené na HR, manažery, výrobní ředitele, top management. Tyto školení jim pomáhají získávat vazby ve firmách a pak se dostat k decision makerovi.
PORADENSTVÍ & KOUČOVÁNÍ

PORADENSTVÍ & KOUČOVÁNÍ

Naučte se SNIŽOVAT zmetkovitost a náklady, ZVYŠOVAT efektivitu a produktivitu. KOUČINKEM zajistíme udržitelnost změn.
Více informací
LEAN ACADEMY

LEAN ACADEMY

Naučte se PŘEMÝŠLET štíhle a zlepšete svoji práci. Lean Academy je vícestupňové studium určeno osobám pověřeným implementací a používáním Lean metod.
Více informací
BENCHMARKY

BENCHMARKY

Benchmarky úspěšných LEAN IMPLEMENTECÍ ve firmách našich partnerů.
Více informací
Lean Kongres

Lean Kongres

Lean Kongres pořádán společností Bauer Lean Leadership od roku 2004 přináší NOVÁ TÉMATA zájemcům o zlepšení firemních procesů v souladu s filozofií neustálého zlepšování.
Více informací
LEAN AUTOMATIZACE

LEAN AUTOMATIZACE

Podporujeme naše partnery při implementaci prvků PRŮMYSLU 4.0. Zejména implementace KOBOTŮ a RPA BOTŮ jako náhrady manuální i kancelářské stereotypní práce.
Více informací
KNIHY

KNIHY

Naše know-how a případy implementace POPISUJEME V KNIHÁCH zaměřených na: change management, kaizen, lea/štíhlý management, rozvoj lidských zdrojů, kulturu firmy, management změn, motivaci
Více informací
Základní údaje
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
X