KDO BY SE MĚL ZÚČASTNIT

14.ročník programu Lean Kongresu je speciálně navržen pro Vaši vedoucí roli v průmyslu. Kongres každoročně sdružuje jednatele, obchodní partnery, generální ředitele, manažery, lean specialisty a další profesionály, aby se inspirovali reálnými případy neustálého zlepšování.

PRVNÍ DEN

Ředitelé českých i mezinárodních podniků prezentují své zkušenosti a případové studie týkající se kultury organizace a nejúčinnějších lean nástrojů. Součástí akce je originální večerní program s příležitostmi pro zábavu, sdílení myšlenek a navazování nových obchodních partnerství.

DRUHÝ DEN

V rámci programu druhého dne účastníci navštíví provozy partnerských firem. Nejedná se jenom o exkurze v jejich provozech, avšak zejména o podrobné zjišťování způsobů a úrovně implementace lean metod.


VŠECHNY EVENTY

listopad 2020
TERMÍNNÁZEV KURZUMÍSTOCENA
5. 11.BENCHMARK - AUTONEUMChoceň7 000 Kč bez DPHPřihlásit
Bez uvedeného data
TERMÍNNÁZEV KURZUMÍSTOCENA
Není uvedenoBENCHMARK - BUSCH VÝROBALiberec7 000 Kč bez DPHPřihlásit
Není uvedenoBENCHMARK - FRAENKISCHE CZ - AUTOMATIZACEOkříšky7 000 Kč bez DPHPřihlásit
Není uvedenoBENCHMARK - VITESCO TECHNOLOGIES (dříve Continental)Frenštát pod Radhoštěm7 000 Kč bez DPHPřihlásit
Není uvedenoBENCHMARK - CONTINENTAL AUTOMOTIVE - termín bude upřesněnBrandýs nad Labem7 000 Kč bez DPHPřihlásit
Není uvedenoBENCHMARK - ASSA ABLOYRychnov nad Kněžnou7 000 Kč bez DPHPřihlásit

REFERENCE KURZŮ, ŠKOLENÍ A PRODUKTŮ V OBLASTI BENCHMARK


ŠKOLENÍ, KURZY & PRODUKTY

Naše produkty jsou jednorázová školení, která pořádají. Jsou cílené na HR, manažery, výrobní ředitele, top management. Tyto školení jim pomáhají získávat vazby ve firmách a pak se dostat k decision makerovi.
PORADENSTVÍ & KOUČOVÁNÍ

PORADENSTVÍ & KOUČOVÁNÍ

Při konzultacích formou webinářů a skype mítinků vám možnosti inspirací a řešení poskytneme. Koučinkem samostatně možnosti řešení prozkoumáte. Víme, jak pracovat s křivkou učení jedinečným způsobem.
Více informací
LEAN ACADEMY

LEAN ACADEMY

Naučte se PŘEMÝŠLET štíhle a zlepšete svoji práci. Lean Academy je vícestupňové studium určeno osobám pověřeným implementací a prováděním Lean metod.
Více informací
BENCHMARKY

BENCHMARKY

Benchmarking vám umožní lépe porozumět, co dělá společnosti úspěšnými při zavádění změn. Jste připraveni na benchmark vašeho výkonu?
Více informací
Lean Kongres

Lean Kongres

Lean Kongres pořádán Bauer Lean Consultingem již od roku 2004, je trvale zapsán do kalendářů všech zájemců o zlepšení manažerských procesů v souladu s filozofií neustálého zlepšování.
Více informací
LEAN AUTOMATIZACE

LEAN AUTOMATIZACE

Podporujeme naše partnery při implementaci prvků Průmyslu 4.0. Zejména projektů implementace kolaborativních robotů jako náhrady manuální stereotypní práce.
Více informací
KNIHY

KNIHY

Připravujeme AUTORSKÉ knihy zaměřené na: change management, kaizen, lea/štíhlý management, rozvoj lidských zdrojů, kulturu firmy, management změn, motivaci
Více informací
Základní údaje
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
X