TECHNIK AUTOMATIZACE A ROBOTIZACE

 Bauer Lean Consulting se zaměřuje na zavádění a efektivní využití robotiky v malých, středních i velkých podnicích.

 Popis pozice – samostatný technik automatizace výrobních procesů

 Jedná se o zaměstnání zpočátku na částečný pracovní úvazek – dle možností uchazeče. Vybraný uchazeč bude přímý spolupracovník seniorních kolegů – konzultantů, kteří působí ve společnostech/u klientů v České republice.

Pracovní náplň

  • odpovědnost za zprovoznění kolaborativních robotů na pracovištích zákazníka
  • návrh technického řešení potřebných úprav pracoviště (dovybavení senzory, kamerou, PokaYoke, Karakuri apod.)
  • zajištění podkladů pro výrobu potřebných přípravků – uchopovačů apod.
  • odladění navrženého řešení na požadovaný takt, ověření funkčnosti a předání do provozu
  • komunikace se zákazníkem i dodavateli
  • technická pomoc pro zákazníka v případě problémů v sériovém provozu

Nabízíme, benefity spojené s pozicí

  • úspěšný uchazeč bude rozvíjen o metodikách lean a projektovém managementu
  • kreativní techniky a přístupy k řešení problémů/úkolů
  • rozvoj uchazeče v atraktivním a zajímavém oboru, který se nazývá oborem budoucnosti
  • poznávání prostředí a způsob práce ve více společnostech
  • možný kariérní růst – konzultant
  • notebook a telefon

Požadavky

  • vzdělání min. ÚSO elektro, strojírenství apod.
  • zkušenost s programováním CNC, robotů nebo jednoúčelových strojů
  • konstrukce/modelování jednoduchých přípravků ve 3D
  • znalost FMEA
  • uživatelská/základní znalost AJ
  • řidičský průkaz
  • samostatnost, zodpovědnost
  • znalost Lean technik výhodou

Nástup do zaměstnání: dle dohody

Velmi rádi si vaše životopisy projdeme a poznáme Vás. V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na kontaktní email: mnovakova@bauerlean.com , nebo volejte na tel.: 608 335 341.