KONZULTANT AUTOMATIZACE KANCELÁŘSKÝCH PROCESŮ - RPA

Bauer Lean Consulting se zaměřuje na zavádění a efektivní využití robotiky v malých, středních i velkých podnicích.

V současné době mají firmy množství informací uložené na svých serverech v různých software včetně excelovských tabulek a power-pointových prezentací. Každý den sbírají a ukládají data z výroby, logistiky a servisních a manažerských činností v kancelářích. Každý týden a měsíc se konají porady, ke kterým je nutné připravovat reporty jako podklady k projednání a rozhodování. Tyto podklady se většinou dělají ručně a vyžadují část kapacity pracovníků a manažerů.

Cílem je konzultačně podporovat interní pracovníky firem, kteří budou optimalizovat kancelářské procesy a následně je automatizovat/digitalizovat včetně automatického přenosu dat. Důsledkem bude úspora času, a tedy i pracovníků v office firem a lepší a rychlejší informace pro rozhodování manažerů.

Pracovní náplň

  • Výběr a optimalizace pracovních procesů, následně automatizace
  • Školení a trénink programování (kódování) Blue Prison – využít programátorsky Blue Prison.
  • Organizace automatického přenosu dat
  • Digitalizace přenosu dat z operativního řízení
  • Zpracování a implementace modelů scénářů vývoje firem

Nabízíme benefity spojené s pozicí:

  • Rozvoj v metodikách lean a projektového managementu
  • Rozvoj managementu a koordinace automatizačních projektů
  • Rozvoj účinné komunikace a prezentačních dovedností
  • Aktivní účast na vytváření moderní budoucnosti firem
  • Poznávání prostředí a způsobu práce ve více společnostech
  • Využití ambicí a podpora sebevzdělávání

Požadavky:

  • Znalost a zkušenost programování, zejména Blue Prism
  • Znalost PowerBI
  • Základní znalost Aj
  • Komunikativnost, agilita, pracovitost, empatie, asertivita
  • Znalost statistických metod a controllingu vítána
  • Znalost lean nástrojů vítána
  • Zkušenost z řízení projektů vítána
  • Řidičský průkaz
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Připravenost častého cestování – práce u klientů

Nástup do zaměstnání: dle dohody

Velmi rádi si vaše životopisy projdeme a poznáme Vás. V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na kontaktní email: mnovakova@bauerlean.com , nebo volejte na tel.: 608 335 341.