Cíl semináře

 

Faurecia Exhaust Systems s.r.o.                  Logo Forvia Faurecia.jpg

Horka 34

294 01 Bakov nad Jizerou

www.faurecia-cz.cz

 

Faurecia Clean Mobility Bakov je závod, který se začal budovat v červnu 1999 a v lednu 2000 se otvírala první část výroby. Celý závod tak, jak jej můžete poznat v současnosti, vyrostl postupně ve třech etapách. Počet zaměstnanců se pohybuje kolem 450 vč. agenturních operátorů.

Hlavními zákazníky jsou  především koncern Volkswagen, JLR, Stellantis, Volvo, Audi, Daimler a celá řada dalších výrobců osobních automobilů. Závod je velice stabilní, co se týká zaměstnanců, seniorita jak ve výrobě, tak v podpůrných funkcích se pohybuje kolem 8,5 roku.

V současné době se výroba zaměřuje hlavně na „cold end“, což je část výfuku za katalyzátorem až po koncovku.

Specifikem bakovského závodu je výroba výfukových klapek, které jsou součásti výfuku. Zvyšuje výkon motoru a také vytváří zvukový efekt především u silných sportovních vozů (Ferrari, Lamborgini, Porsche apod.), ale v poslední době se začíná používat i u dalších automobilů.

V bakovském závodě se setkáte s nejmodernějšími technologiemi zpracování kovů – tvarování a lisování plechů a trubek za studena, celá řada svařovacích technologií, jak ručního, tak robotizovaného svařování.  V březnu 2017 byl instalován první „cobot“ čímž se tak Bakov dostává blíže k digitalizace a automatizaci.

 

Catering a parkování zajištěny.

 

 

 

 

 

 

 

Program semináře:

  • Představení Management polyvalence, vizualizace – kvalifikační matice, databáze znalostí: A3, kaizeny, koučink, LSW, benchmarking atd.
  • Metodika empowermentu - proces delegování jako nástroj rozvoje zaměstnanců
  • Týmová práce: Návrh systému rozvoje zaměstnanců, jeho tracking, KPI´s
  • Představení koučinku
  • Závěrečná prezentace a diskuse s managementem
  • Feedback

Cílová skupina

Pro registraci a dotazy: jcrossley@bauerlean.com

Máte zájem o náš seminář?

Základní údaje
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
X